Serwis używa ciasteczek (ang. cookies) zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Korzystając z niego wyrażasz na to zgodę i akceptujesz obowiązującą politykę prywatności.
x

Referencje

"Pan Piotr Kuliberda, odbywał staż na stanowisku programisty w firmie zajmującej się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem serwisów internetowych, a także świadczeniem usług hostingowych. Prace wykonywane przez Pana Piotra polegały głównie na implementacji aplikacji internetowych, projektowaniu serwisów internetowych z wykorzystaniem języka PHP i MySQL. Podczas wykonywania tych zadań Pan Piotr wykazał się kreatywnością, rzetelnością, znajomością branży informatycznej oraz dużą aktywnością, samodzielnością i chęcią zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń. Dzięki takiej postawie możliwe było powierzenie mu zadań wymagających odpowiedzialności i sporych umiejętności programistycznych."
Renata Pośpiech - INTERNET PLUS s.c.
"Po przeanalizowaniu kilku ofert od firm specjalizujących się w tworzeniu stron internetowych firma Hectronic Polska zdecydowała powierzyć zadanie stworzenia nowego portalu firmie Gambit Media z Częstochowy.

Współpraca została podzielona na etapy, na które składała się: analiza naszych potrzeb i oczekiwań klientów, wybór technologii i realizacja projektu.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Piotra Kuliberdy przez wszystkie procesy udało się przebrnąć bez problemów i zgodnie z założonym harmonogramem. Poszczególne etapy były każdorazowo dyskutowane, a następnie przedstawiane w formie propozycji gotowej do akceptacji. Wszelkie uwagi i zmiany były realizowane praktycznie „od ręki”.

Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę możemy polecić Gambit Media innym firmom zainteresowanym przygotowaniem własnych stron internetowych."
Dariusz Kostrzewa - Hectronic Polska